Formularz głosowania dostępny jest po zalogowaniu się na stronie SoltysRoku.pl korzystając ze swojego konta z portalu Facebook. Proszę skorzystać z przycisku logowania widocznego po lewej stronie.

SOŁTYS ROKU 2018 POWIATU KĘTRZYŃSKIEGO

  • KASZEWSKA Iwona sołectwo Ogródki, gm. Barciany (15%, głosów: 380)
  • KUŚMIEROWSKA Regina sołectwo Parys, gm. Korsze (13%, głosów: 338)
  • DWULAT Małgorzata sołectwo Wilczyny, gm. Srokowo (13%, głosów: 328)
  • WĘGLARSKI Władysław sołectwo Pożarki, gm. Kętrzyn (10%, głosów: 272)
  • ZUBEK Małgorzata sołectwo Kraskowo, gm. Korsze (8%, głosów: 201)
  • WARNO Gertruda sołectwo Silec, gm. Srokowo (7%, głosów: 187)
  • KRASUCKA Teresa sołectwo Bajory Wielkie, gm. Srokowo (6%, głosów: 147)
  • KUSTRA Katarzyna sołectwo Skierki, gm. Barciany (4%, głosów: 104)
  • BARAN Rafał sołectwo Bykowo, gm. Korsze (3%, głosów: 83)
  • SZYDŁOWSKA Elżbieta sołectwo Pręgowo, gm. Kętrzyn (2%, głosów: 61)
  • JAKUBI Maria sołectwo Bezławki, gm. Reszel (2%, głosów: 58)
  • PUCZKOWSKA Jolanta sołectwo Frączkowo, gm. Barciany (2%, głosów: 55)
  • ŁATA Agata sołectwo Solanka, gm. Srokowo (1%, głosów: 33)
  • RODAK Karol sołectwo Filipówka, gm. Kętrzyn (1%, głosów: 31)
  • ZDYBEL Anna sołectwo Gęsie Góry, gm. Barciany (1%, głosów: 29)
  • GAŁKA Szymon sołectwo Pilec, gm. Reszel (1%, głosów: 28)
  • BEJNAROWICZ Grzegorz sołectwo Leginy, gm. Reszel (1%, głosów: 19)
  • BORZĘCKA Krystyna sołectwo Warnikajmy, gm. Korsze (1%, głosów: 18)
  • WYSZOMIRSKI Tomasz sołectwo Nakomiady, gm. Kętrzyn (1%, głosów: 18)
  • RODAK Katarzyna sołectwo Muławki, gm. Kętrzyn (1%, głosów: 17)
  • KIESZKOWSKA Genowefa sołectwo Solkieniki, gm. Barciany (1%, głosów: 15)
  • STRÓG Irena sołectwo Kałwągi, gm. Korsze (1%, głosów: 15)
  • SOSNOWSKA Barbara sołectwo Salpik, gm. Kętrzyn (0%, głosów: 13)
  • PTAK Izabela Anna sołectwo Siemki, gm. Reszel (0%, głosów: 11)
  • ŚLIMAK-DUDA Katarzyna sołectwo Klewno, gm. Reszel (0%, głosów: 10)
  • WOŹNIAK Tadeusz sołectwo Glitajny, gm. Korsze (0%, głosów: 9)
  • KOPER Zdzisław sołectwo Modgarby, gm. Barciany (0%, głosów: 8)
  • SKÓRSKA Anna sołectwo Jeżewo, gm. Kętrzyn (0%, głosów: 8)
  • STADNIK Beata sołectwo Podlechy, gm. Korsze (0%, głosów: 8)
  • DZIEMIELA Wiesław sołectwo Wopławki, gm. Kętrzyn (0%, głosów: 8)
  • RUTKOWSKI Kazimierz sołectwo Jegławki, gm. Srokowo (0%, głosów: 5)
  • RĘBOWSKI Krzysztof sołectwo Robawy, gm. Reszel (0%, głosów: 5)
  • GŁUCH Anna sołectwo Worpławki, gm. Reszel (0%, głosów: 5)
  • DEPTUŁA Tadeusz sołectwo Sławkowo, gm. Kętrzyn (0%, głosów: 5)
  • GAŁECKI Leon sołectwo Łankiejmy, gm. Korsze (0%, głosów: 5)
  • DROZD Piotr sołectwo Silginy, gm. Barciany (0%, głosów: 4)
  • SOBIESKI Krzysztof sołectwo Skandawa, gm. Barciany (0%, głosów: 4)
  • BLICHARZ Kazimierz sołectwo Sątoczno, gm. Korsze (0%, głosów: 4)
  • WIECZOREK Regina sołectwo Srokowo, gm. Srokowo (0%, głosów: 4)
  • GEMBAL Marta sołectwo Winda, gm. Barciany (0%, głosów: 4)
  • ANISIEWICZ Tadeusz sołectwo Garbno, gm. Korsze (0%, głosów: 3)
  • LUSZCZYK Agnieszka sołectwo Jankowice, gm. Srokowo (0%, głosów: 3)
  • TARKAWIAN Kamil sołectwo Suchawa, gm. Barciany (0%, głosów: 3)
  • RYNKIEWICZ Jan sołectwo Dłużec Wielki, gm. Korsze (0%, głosów: 3)
  • ANTOŃCZYK Wiesława sołectwo Drogosze, gm. Barciany (0%, głosów: 3)
  • PIETKIEWICZ Iwona sołectwo Czerniki, gm. Kętrzyn (0%, głosów: 2)
  • SZULC Waldemar sołectwo Wajsznory, gm. Kętrzyn (0%, głosów: 2)
  • CIBORSKA Bożena sołectwo Biedaszki, gm. Kętrzyn (0%, głosów: 2)
  • MAJEWSKA Grażyna sołectwo Tołkiny, gm. Korsze (0%, głosów: 2)
  • MENDALA Renata sołectwo Siniec, gm. Srokowo (0%, głosów: 2)
  • SŁUŻAŁA Anna sołectwo Asuny, gm. Barciany (0%, głosów: 2)
  • STEFANOWICZ Halina sołectwo Święta Lipka, gm. Reszel (0%, głosów: 2)
  • JASEK Mirosława sołectwo Rodele, gm. Barciany (0%, głosów: 2)
  • DUŃSKI Zenon sołectwo Podławki, gm. Barciany (0%, głosów: 2)
  • KURIATA Zofia sołectwo Linkowo, gm. Kętrzyn (0%, głosów: 2)
  • KACZMARCZYK Monika sołectwo Saduny, gm. Korsze (0%, głosów: 2)
  • WEREMCZUK Alicja sołectwo Zawidy, gm. Reszel (0%, głosów: 2)
  • HAJKO Anna sołectwo Karszewo, gm. Korsze (0%, głosów: 2)
  • GŁÓD Roman sołectwo Mołtajny, gm. Barciany (0%, głosów: 2)
  • URBANOWICZ Józef sołectwo Kruszewiec, gm. Kętrzyn (0%, głosów: 2)
  • KLIMKOWSKI Jan sołectwo Mażany, gm. Kętrzyn (0%, głosów: 2)
  • KONOPACKI Krzysztof sołectwo Radosze, gm. Barciany (0%, głosów: 1)
  • WYSOCKI Andrzej sołectwo Nowa Różanka, gm. Kętrzyn (0%, głosów: 1)
  • JANOWICZ Mirosław sołectwo Nowa Wieś Kętrzyńska, gm. Kętrzyn (0%, głosów: 1)
  • WILCZYŃSKI Krzysztof sołectwo Wilkowo Małe, gm. Barciany (0%, głosów: 1)
  • BŁAŻEWICZ Mariusz sołectwo Sajna Wielka, gm. Korsze (0%, głosów: 1)
  • RUTKOWSKI Zenon sołectwo Kosakowo, gm. Srokowo (0%, głosów: 1)
  • SZLUMA Andrzej sołectwo Pieckowo, gm. Reszel (0%, głosów: 1)
  • BUKOWSKA Barbara sołectwo Wilkowo, gm. Kętrzyn (0%, głosów: 1)
  • CEGLARSKA Danuta sołectwo Krelikiejmy, gm. Barciany (0%, głosów: 1)
  • KORZENIEWSKI Kazimierz sołectwo Koczarki, gm. Kętrzyn (0%, głosów: 1)
  • POLICHA Andrzej sołectwo Ramty, gm. Reszel (0%, głosów: 1)
  • PIKULSKI Andrzej sołectwo Mnichowo, gm. Reszel (0%, głosów: 1)
  • PAWŁUSEWICZ Józef sołectwo Leśny Rów, gm. Srokowo (0%, głosów: 1)
  • WAWRYSZUK Elżbieta sołectwo Barciany, gm. Barciany (0%, głosów: 1)
  • CZEKAJ Ilona sołectwo Suśnik, gm. Korsze (0%, głosów: 1)
  • KURCHAN Danuta sołectwo Prosna, gm. Korsze (0%, głosów: 1)
  • ZYŚK Adam sołectwo Wola, gm. Reszel (0%, głosów: 0)
  • WRÓBLEWSKI Krzysztof sołectwo Langanki, gm. Kętrzyn (0%, głosów: 0)
  • KOWALUK Eugeniusz sołectwo Gudniki, gm. Korsze (0%, głosów: 0)
  • CHODAŃ Zenon sołectwo Widryny, gm. Reszel (0%, głosów: 0)
  • DIAKOWICZ Anna sołectwo Dębnik, gm. Reszel (0%, głosów: 0)
  • FILIPIAK Andżelika sołectwo Tolniki Małe, gm. Reszel (0%, głosów: 0)
  • FLIS Henryk sołectwo Leśniewo, gm. Srokowo (0%, głosów: 0)
  • JARZYNA Ewa sołectwo Czarnowiec, gm. Reszel (0%, głosów: 0)
  • JASOWICZ Michał sołectwo Gnatowo, gm. Kętrzyn (0%, głosów: 0)
  • JEZIOREK Danuta sołectwo Płutniki, gm. Korsze (0%, głosów: 0)
  • KĄDZIOŁKA Grzegorz sołectwo Kocibórz, gm. Reszel (0%, głosów: 0)
  • KIEWISZ Jerzy sołectwo Gudziki, gm. Korsze (0%, głosów: 0)
  • KONOPKA Helena Anna sołectwo Momajny, gm. Barciany (0%, głosów: 0)
  • SPYRA Bożena sołectwo Gęsiki, gm. Barciany (0%, głosów: 0)
  • KRYSTIANIAK Bronisław sołectwo Plenowo, gm. Reszel (0%, głosów: 0)
  • KUBIAK Tadeusz sołectwo Łężany, gm. Reszel (0%, głosów: 0)
  • LEWOŃ Jarosław sołectwo Błogoszewo, gm. Korsze (0%, głosów: 0)
  • MASZCZAK Dorota sołectwo Piaskowiec, gm. Korsze (0%, głosów: 0)
  • MISIEJUK Mirosław sołectwo Gałwuny, gm. Kętrzyn (0%, głosów: 0)
  • OLEKSIEWICZ Stefan sołectwo Bobrowo, gm. Barciany (0%, głosów: 0)
  • ORŁOWSKA Ewelina sołectwo Babieniec, gm. Korsze (0%, głosów: 0)
  • RUCIN Zbigniew sołectwo Stara Różanka, gm. Kętrzyn (0%, głosów: 0)
  • SEEBALD Marzena sołectwo Aptynty, gm. Barciany (0%, głosów: 0)

Ilość głosów: 2 620

Loading ... Loading …